پایان نامه کاردانی مکانیزه کردن انبار کارخانه صنعتی

با ما باشید با یکی دیگر از فایل های قابل دانلود با عنوان : پایان نامه کاردانی مکانیزه کردن انبار کارخانه صنعتی
پایان نامه کاردانی مکانیزه کردن انبار کارخانه صنعتی|41007897|vq|مکانیزه کردن انبار یک کارخانه برای آسان تر و سریع ترشدن سطح دسترسی انبار دار به اطلاعات انبار میباشد ,این برنامه این امکان را برای انبار دار فراهم آورده تا انبار دار با زدن چند کلید از آخرین موجودی انبار و خروجی و ورودی انبار و همچنین موقعیت یک مرسوله ( از نظر تاریخ ورودی و تاریخ خروجی آن ) با خبر شود

چکیده برنامه :

مکانیزه کردن انبار یک کارخانه برای آسان تر و سریع ترشدن سطح دسترسی انبار دار به اطلاعات انبار میباشد .

این برنامه این امکان را برای انبار دار فراهم آورده تا انبار دار با زدن چند کلید از آخرین موجودی انبار و خروجی و ورودی انبار و همچنین موقعیت یک مرسوله ( از نظر تاریخ ورودی و تاریخ خروجی آن ) با خبر شود .

می باشد و اطلاعات ثبت شده در بانک اطلاعات Vb.net محیط برنامه نویسی این تحقیق SQL Server 2000 ( که این بانک از امنیت بالایی برای حفاظت اطلاعات را دارا میباشد )
ذخیره می شود .

این برنامه دسترسی ما به ورود کالا ، خروج کالا ، موجودی ،مرجوعی و جستجو را علاوه بر منوی بالا توسط کلید های میان بر راحت تر میکند و با کلیک بر روی آیکونهای فوق اطلاعات آن سریعا به نمایش در می آید .


مطالب دیگر:
🔗پاورپوینت برنامه پیشگیری از ایدز در محیط کار🔗پاورپوینت نور در معماری 2........... کلیپ و عکس های این پاورپوینت زیبا را مشاهده کنید.🔗پاورپوینت یونگ ........... کلیپ و عکس های این پاورپوینت زیبا را مشاهده کنید.🔗پاورپوینت گنبد در معماری اسلامی........... کلیپ و عکس های این پاورپوینت زیبا را مشاهده کنید.🔗پاورپوینت آنالیز شمس العماره + CAD🔗پاورپوینت مسجد و مدرسه آقا بزرگ کاشان 3🔗پاورپوینت آیینه خانه بجنورد🔗طرح لایه باز برچسب عرق نعناء، عرق گیاهی نعناع🔗پاورپوینت آینه کاری ........... کلیپ و عکس های این پاورپوینت زیبا را مشاهده کنید.🔗پاورپوینت گچ بری ........... کلیپ و عکس های این پاورپوینت زیبا را مشاهده کنید.🔗پاورپوینت هنرخوشنویسی ........... کلیپ و عکس های این پاورپوینت زیبا را مشاهده کنید.🔗پاورپوینت کاروانسرا 2........... کلیپ و عکس های این پاورپوینت زیبا را مشاهده کنید.🔗نمونه سوالات درس نهم دین و زندگی یازدهم🔗پاورپوینت بررسی اسراف در اقتصاد اخلاق 🔗پاورپوینت بررسی اصول سازمان🔗پاورپوینت بررسی انرژی زمین گرمایی🔗پاورپوینت بررسی آبیاری بارانی کلاسیک🔗پاورپوینت بررسی بازار پول و سرمایه🔗پاورپوینت بررسی بازارهای پولی و مالی🔗پاورپوینت بررسی بهبود مستمر فرآیند🔗پاورپوینت بررسی بهداشت مادران و نوزادان🔗پاورپوینت بررسی بهره وری در سازمان🔗پاورپوینت بررسی بهینه سازی موتور جست وجو🔗پاورپوینت فصل 3روانشناسی رشد ، رشد روانی وفرهنگی 🔗پاورپوینت بررسی بيماري لپتوسپيروسيس